Psycholog i psychoanalityk jungowski uprawniony do prowadzenia superwizji. Jest członkiem International Association for Analytical Psychology, Zurich i Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej. Jest również współzałożycielką i członkiem zarządu Instytutu Studiów Kulturowych Raven w Czeladzi, który opierając się między innymi na paradygmacie jungowskim i psychoanalitycznym pracuje nad rozumieniem współczesnych zjawisk kulturowych oraz prowadzi wykłady i seminaria z zakresu psychologii C. G. Junga i psychoanalizy jungowskiej. Pracuje w indywidualnej i grupowej praktyce terapeutycznej od 1999 roku. Równolegle pracowała w zespołach instytucjonalnych, między innymi na Oddziale Depresji i Zaburzeń Lękowych w Katowicach i w Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie w Będzinie. W latach 2011-2018 uczyła na Szkoleniu wstępnym Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej, którego jest współautorką.

W swoim rozwoju zawodowym zajmuje się głównie traumą ze szczególnym uwzględnieniem traumy historycznej i traumy wczesnodziecięcej, dynamiką treningu analitycznego i wkładem kobiet w rozwój psychologii analitycznej C. G. Junga. Aktualnie prowadzi cykle seminaryjne dotyczące pracy z traumą, ze szczególnym uwzględnieniem superwizyjnej pracy z doświadczeniem wczesnej traumy w terapii. Wykładała na temat traumy historycznej i zjawisk zbiorowych między innymi w jungowskich instytutach w Londynie, Zurichu, Pradze, Odessie i na międzynarodowych konferencjach.

Jest tłumaczką literatury jungowskiej, przełożyła między innymi „Wewnętrzny świat traumy” Donalda Kalscheda i „Alchemia. Wprowadzenie do symboliki i psychologii” Marie-Louise von Franz, i autorką kilku artykułów, w tym rozdziałów w pracach zbiorowych na temat traumy historycznej i psychoanalitycznego treningu.