Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w pierwszej edycji konferencji „Trudności w leczeniu zakrzepicy – odmiana przez przypadki” organizowanej pod patronatem Kliniki Alergii i Immunologii II Katedry Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, Poradni Chorób Immunologicznych i Nadkrzepliwości Krwi Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz Oddziału Małopolskiego Towarzystwa Internistów Polskich wraz z Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie chorób wewnętrznych w Małopolsce Panią Profesor Anettą Undas.

Na konferencję zapraszamy Państwa w dniu 26 września 2020r.

Nie zawsze aktualne wytyczne wskazują na optymalne postępowanie kliniczne. W związku z licznymi wątpliwościami lekarzy, którzy na co dzień zmagają się z problematyką powikłań zakrzepowo-zatorowych i trombofilii, postanowiliśmy na przykładzie rzeczywistych chorych wskazać trudności i właściwe rozwiązanie w wybranych przypadkach nadkrzepliwości.

Głównym założeniem naszej konferencji jest wspólne podjęcie debaty, wymiana doświadczeń klinicznych oraz próba odpowiedzi na najtrudniejsze dylematy diagnostyki i leczenia chorób zakrzepowo-zatorowych.

Pomogą nam w tym wybitni eksperci z całej Polski, którzy na co dzień rozstrzygają problemy diagnostyczno-lecznicze pacjentów.